Zakupy ze stylistą, personal shopper – Warszawa

Masz problemy z kupowaniem ubrań? Zdarza Ci się, że kupisz coś, w czym potem i tak nie chodzisz? Nie wiesz, jak stworzyć spójną garderobę? W takim przypadku może pomóc Ci Twój indywidualny stylista, czyli personal shopper. Zakupy ze stylistą to jedna z najefektywniejszych metod odświeżenia garderoby i zmiany swojego wizerunku. Oferuję wspólne zakupy, podczas których pomogę Ci wybrać ubrania i dodatki idealnie dopasowane do Twojej figury, osobowości czy trybu życia. Pokażę Ci przykłady stylizacji, które podkreślą Twoje atuty i wydobędą z Twojej sylwetki najlepsze cechy.

Kim jest personal shopper?

Personal shopper to Twój osobisty stylista, specjalista od wizerunku, który pomaga w dokonywaniu właściwych zakupów. Jest to osoba, która przeanalizuje Twoje mocne i słabe strony, dopasuje sposób ubierania do Twoich potrzeb, charakteru i stylu życia, dzięki czemu kolejne zakupy zrobisz bardziej racjonalnie, a co za tym idzie – efektywniej wydając pieniądze. Osobisty stylista wysłucha Twoich oczekiwań, uwzględni Twoje ograniczenia, wydobędzie atuty, a wszystko po to, byś czuł/czuła się atrakcyjnie i pewnie siebie. Personal shopper nie narzuca swojego stylu, ale pomaga odkryć swój własny.

Kupuj mniej, wybieraj mądrzej” – Vivienne Westwood

Zakupy ze stylistą w Warszawie – jak wyglądają w praktyce?

Zakupy rozpoczynamy wspólną rozmową, na której będę chciał Cię lepiej poznać. Przede wszystkim chcę dowiedzieć się o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Poproszę również o podstawowe informacje dotyczące Twojej sylwetki: co w sobie lubisz, czego nie lubisz, jaki rozmiar ubrań nosisz, ulubione kolory i fasony. Ważne jest również dla mnie to, w jakich sklepach najczęściej robisz zakupy i ile jesteś w stanie na nie przeznaczyć.

 

Następnie przejdę do określenia typu Twojej sylwetki, mocnych i słabych stron oraz typu kolorystycznego, a wszystko po to, aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki, ukrywały jej mankamenty, a przede wszystkim odejmowały lat.

 

Po określeniu Twojej sylwetki, typu urody oraz ustaleniu wstępnego budżetu na zakupy

robię rozeznanie po sklepach, aby zaoszczędzić Twój czas. Następnie ustalam listę potrzebnych Ci ubrań i wspólnie udajemy się na zakupy do wybranego miejsca w Warszawie. Przedstawiam Ci gotowe zestawy stylizacji zarówno casual, jak i do pracy w oparciu o ustalony budżet, ale ostatecznie to Ty decydujesz, co kupić. Większość moich Klientów przed zakupami decyduje się również na konsultację stylistyczną oraz przegląd szafy. Taka kompleksowa usługa jest dla osób, które potrzebują zmiany – metamorfozy wizerunku.

Chcesz odświeżyć swoją garderobę?
Umów się na zakupy ze stylistą, który podpowie,
w czym dobrze wyglądasz i w co warto zainwestować

Jak długo trwają zakupy ze stylistą w Warszawie?

 

Zakupy ze stylistą trwają z reguły około 5-6 godzin. Jeżeli jest taka potrzeba – czas ten można wydłużyć. Pamiętaj, że to Ty ostatecznie decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na zakupy. Jeśli jednak nie masz czasu na spotkanie ze mną, oferuję Ci usługi stylisty przez internet. Jest to doskonała alternatywa dla zabieganych osób, które chciałby zmienić swój wygląd. Porada w sprawie doboru odpowiednich modeli, kolorystyki i wzorów – to wszystko można dokonać online.

Dlaczego warto skorzystać z usług personal shoppera na terenie Warszawy?

Usługa personal shopper nie ogranicza się jedynie do zakupów pod okiem stylisty. Jest to również poznanie swojej sylwetki, umiejętność doboru odpowiedniej garderoby i dodatków. Dzięki takiej sesji będziesz wiedzieć, po jakie fasony i kolory sięgać w przyszłości oraz jak je ze sobą zestawić.

 

Co zyskujesz, dzięki spotkaniu ze mną:

  • nowy, odświeżony look;
  • garderobę uzupełnioną o gotowe zestawy na różne okazje, które podkreślą atuty Twojej sylwetki;
  • listę marek i sklepów dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych;
  • oszczędność pieniędzy – kupujesz tylko to, w czym naprawdę dobrze wyglądasz;
  • pewność, że to, co kupisz długo Ci posłuży;
  • świadomość własnego stylu oraz pewność siebie,
  • wiedzę na temat własnej sylwetki oraz swojego typu kolorystycznego;
  • doskonałe samopoczucie.

 

Moje rady dotyczące robienia zakupów dostosowane są indywidualnie do każdej osoby. Pomoc w zakupach z mojej strony zawsze jest kompleksowa. Zadowolenie Klienta to dla mnie priorytet.

Dla kogo dedykowane są zakupy ze stylistą – personal shopperem?

Personal shopper na pewno jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na wykonywany zawód muszą zawsze dobrze wyglądać, a ich strój jest niejako narzędziem pracy. Pomoc takiego osobistego stylisty przyda się również wtedy, kiedy całkowicie chcemy zmienić swój wizerunek oraz gdy mamy trudności z kupowaniem ubrań – w naszej szafie znajduje się dużo niepotrzebnych rzeczy. Warto pamiętać o tym, że usługi personal shoppera nie są zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd. Moimi klientami są nie tylko kobiety. Coraz częściej zdarzają się również mężczyżni – zwłaszcza tacy, którzy uprawiają zawód wymagający od nich doskonałej prezencji, czyli np. stylizacji biznesowej.

Personal shopper – pomoc stylisty przy zakupach w Warszawie

Usługi personal shopper świadczę na terenie Warszawy. Jednak nie jest to jedyny obszar mojego działania. Do skorzystania ze swoich usług zapraszam również osoby z Konstancina-Jeziorny czy Łomianek.

Kontakt

506 844 598

info@stylistalewicki.com

stylistalewicki