Visual merchandising – Warszawa

Jak sklepy zachęcają swoich Klientów do zakupów? Otóż cały sukces tkwi w skutecznym visual merchandisingu. Obecnie zarówno te małe, jak i duże marki wykorzystują visual merchandising do promocji konkretnych produktów, eksponując ich najlepsze cechy. W końcu nie od dziś wiadomo, że sztuka odpowiedniej prezentacji sklepu ma ogromny wpływ na wybory, jakich dokonują konsumenci.

Kim dokładnie jest visual merchandiser?

Visual merchandiser to osoba, która zajmuje się aranżowaniem przestrzeni znajdującej się za sklepową witryną po to, aby zachęcić potencjalnych klientów to zakupu towaru. Dla visual merchandisera każdy sklep, każda nowa lokalizacja to inna przestrzeń do zagospodarowania. Najogólniej mówiąc visual merchandising to mechanizm, który ma celu sprawić, aby klient wszedł do sklepu i kupił dany produkt. Pojęcie visual merchandisingu najczęściej używa się w kontekście branży modowej, ale wykorzystuje się je również w innych dziedzinach. Branża modowa nasycona jest przeróżnymi produktami, które zaczynają się do siebie upodabniać. W sklepach przewijają się te same kolekcje, w zbliżonych zestawach kolorystycznych, które różnią się od siebie tylko metką. Z tego też powodu – aby firmy stały się bardziej konkurencyjne – coraz częściej decydują się na działania z zakresu visual merchandisingu, czyli umiejętniej prezentacji produktów poprzez podkreślenie kolorów, kształtów, zgodności z panującymi trendami, co ma wpłynąć nie tylko na zwiększenie zysków firmy, ale i rozpoznawalności marki.

 

Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki?
Umów się na spotkanie z visual merchandiserem

Visual merchandising w Warszawie – moja oferta

Swoje doświadczenie w branży modowej chcę wykorzystać przy:

 

 • pomocy w promocji konkretnych produktów;

 • utworzeniu zachęcających ekspozycji witryn sklepowych;

 • projektowaniu kolekcji z uwzględnieniem zasad VM.

 

Staram się zbudować pozytywne skojarzenia z danym sklepem czy marką. Chcę sprzedawać uczciwie, bez naciągania klienta.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszym visual merchandiserem będzie osoba, która lubi modę, a co więcej – się na niej zna. Bycie na bieżąco z trendami, wyczucie stylu oraz znajomość świata mody jest tutaj niezbędna, a ja to wszystko posiadam. Moje rady i pomoc w tej dziedzinie odpowiadają nie tylko aktualnym trendom, ale i potrzebom współczesnych klientów.

  Dlaczego warto zdecydować się na usługi visual merchandisera w Warszawie?

  Dzięki zatrudnieniu visual merchandisera zwiększasz szansę na:

   

  • zainteresowanie klienta aktualną ofertą Twojej firmy;
  • wzrost sprzedaży;
  • wzrost rozpoznawalności marki;
  • atrakcyjność i konkurencyjność produktu.

  Visual Merchandising – gdzie świadczę swoje usługi?

  Swoje usługi z zakresu visual merchandisingu kieruję do firm i przedsiębiorców z Warszawy i okolic, na przykład Konstancina-Jeziorny oraz Łomianek.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki