Stylizacja XXL dla puszystych – Warszawa

Masz problem z wyborem stylizacji, która zatuszuje mankamenty sylwetki i wydobędzie atuty Twojej figury? Dodatkowo masz wrażenie, że asortyment rozmiaru XXL w sklepach jest bardzo ograniczony i nie pozwala na stworzenie naprawdę eleganckiego i jednocześnie modnego looku? Jako stylista dla osób z różnymi typami figur – także o pełnych kształtach – pomogę Ci dopasować strój do okazji oraz doradzę, jakie fasony wybierać na co dzień. Dzięki moim usługom odnajdziesz własny styl, a także inaczej spojrzysz na swoją sylwetkę i zaczniesz doceniać jej walory.

Jak powinna wyglądać stylizacja XXL dla puszystych?

Wiele osób otyłych, kompletując stylizację, popełnia podstawowy błąd w postaci wyboru zbyt luźnych ubrań. Tymczasem pełniejsza figura nie oznacza konieczności chowania się pod luźnymi bluzkami, szerokimi swetrami czy ukrywania nóg w niedopasowanych spodniach. Każda sylwetka ma zarówno mankamenty, jak i atuty. Pełniejsze biodra zazwyczaj idą w parze z pięknym wcięciem w talii, zaś pełny brzuszek można łatwo zamaskować, zwracając za pomocą stroju uwagę na zgrabne nogi.

Moim zadaniem jako stylisty XXL jest wydobycie atutów Twojej sylwetki. Sprawię, że pozbędziesz się kompleksów związanych ze swoją figurą – nie tylko pokażę Ci, że możesz wyglądać dobrze, ale poprzez odpowiednio dobrany strój podniosę Twoją pewność siebie i poczucie atrakcyjności.

Stylista XXL dla otyłych kobiet i mężczyzn z Warszawy

Wbrew obiegowym opiniom nie tylko kobiety mają kompleksy na punkcie swojej sylwetki. Z doborem ubrań mają problem także panowie przy kości. Stąd moje usługi stylizacji dla puszystych dedykowane są wszystkim osobom bez względu na płeć. Paniom pomogę znaleźć idealne fasony spódnic czy sukienek, zaś w przypadku panów zadbam o dobór odpowiednio skrojonego garnituru. Moim Klientkom proponuję stylizacje wyglądające jednocześnie kobieco i profesjonalnie, zaś Klientom – zestawy podkreślające męskie cechy charakteru.

Co oferuję jako stylista dla puszystych w Warszawie?

Konsultacja

Doboru stylizacji dokonuję w oparciu o analizę potrzeb moich Klientów oraz dotychczas nabytą wiedzę (zarówno teoretyczną, jak i praktyczną). Przeprowadzam ocenę typu sylwetki i tłumaczę, jak dobierać ubrania, aby zrównoważyć proporcje figury. Udzielam też konsultacji dotyczących kolorów i wzorów, w których będzie do twarzy Klientowi.

Przegląd szafy

Weryfikacja zawartości szafy to dla wielu osób bolesne doświadczenie – ja staram się przechodzić przez nie razem z Klientem, głównie doradzając, a nie krytykując czy odrzucając wybrane rozwiązania. Dzięki mnie pozbędziesz się z szafy strojów, które tłamszą Twoją pewność siebie i zobaczysz, jak możesz połączyć pozostałe ubrania w modne zestawy, które dodadzą Ci uroku i atrakcyjności.

Wspólne zakupy

Masz wrażenie, że wybór ubrań w rozmiarze 44 i większym jest mocno ograniczony? Nie możesz znaleźć pasujących spodni, bluzek, marynarek? Pomogę Ci, wspólnie z Tobą robiąc zakupy. Jeśli nie znajdziemy w sklepach ubrań odpowiadających Twoim potrzebom, zwrócimy się o pomoc do krawca – tak, by każdy z Twoich strojów był idealnie skrojony.

Kompletna metamorfoza wizerunku

Zależy Ci nie tylko na nowych stylizacjach, ale także kompletnej metamorfozie? W zależności od potrzeb pomogę Ci odświeżyć wizerunek lub wypracować nowy, ale w pełni zgodny z Twoim charakterem styl.

Nie wiesz, jak stworzyć efektowną stylizację XXL?
Skorzystaj z porady stylisty dla puszystych w Warszawie

Stylista dla puszystych XXL na terenie Warszawy – do kogo kieruję swoje usługi?

Swoje usługi kieruję do wszystkich tych, którzy chcą dobrze wyglądać bez względu na typ figury oraz pragną pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem. W szczególności pomagam tym osobom, których praca wymaga dbałości o prezencję. Przygotowuję stylizacje dla:

 • prezesów, dyrektorów, właścicieli firm;
 • managerów i osób pełniących funkcje kierownicze;
 • osób kontaktujących się z mediami lub tych, którzy często występują publicznie, wygłaszają prelekcje, dają wykłady;
 • pracowników korporacji pracujących na wysokich stanowiskach;
 • osób wykonujących zawody społecznego zaufania – prawników, lekarzy;
 • osób mających stały kontakt z Klientami.

Możesz poprosić mnie o pomoc w wyborze stylizacji także wtedy, kiedy chcesz dobrać strój na wyjątkową okazję (przygotuję dla Ciebie stylizację okolicznościową, ślubny look) lub po prostu – chcesz coś zmienić w swoim życiu, zaczynając od poprawy wizerunku.

Jako osobisty stylista świadczę swoje usługi głównie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości takich jak Łomianki oraz Kontancin-Jeziorna. Zapraszam do kontaktu Klientów ze stolicy i pobliskich miast

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki