Stylizacje ślubne Pary Młodej, stylista ślubny – Warszawa

Przed Tobą najważniejszy dzień Twojego życia – Twój własny ślub. Tak ważne wydarzenie wymaga od Ciebie perfekcyjnego wyglądu. Aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie i niezwykle stylowo, warto oddać się wcześniej w ręce profesjonalnego stylisty ślubnego, który zadba o każdy szczegół Twojego wyglądu. Jako doświadczony stylista zatroszczę się o Twój nieskazitelny wizerunek w dniu ślubu. Pomogę Ci dobrać stylizację ślubną, która będzie z jednej strony świetnie eksponowała Twoje walory, a z drugiej – pomoże zakamuflować mankamenty. Dokonam także analizy kolorystycznej, podpowiem, jakie dodatki będą się w tym dniu najlepiej prezentowały, a Pannie Młodej doradzę, jaki makijaż będzie dobrze współgrał z jej typem urody. A to wszystko w oparciu o najnowsze trendy ślubne.

Stylizacja Pary Młodej w Warszawie – co wchodzi w zakres usług stylisty ślubnego?

Analiza sylwetki i analiza kolorystyczna

Na samym początku chciałbym poznać Ciebie jak najlepiej. Chętnie posłucham o Twoich oczekiwaniach, ulubionych stylach, poznam Twój pomysł na siebie w tym wyjątkowym dniu. Podczas konsultacji stylistycznej przeanalizuję Twoją sylwetkę i typ urody po to, aby móc dobrać właściwy fason sukni ślubnej (w przypadku Panien Młodych) lub garnituru (w przypadku Panów Młodych).

Wybór sukni ślubnej lub garnituru ślubnego oraz dodatków

Na podstawie zebranych informacji będę mógł trafnie wytypować te stylizacje i dodatki, w których będziesz prezentować się najlepiej. Jeżeli będziesz chciał/a – razem możemy wybrać się na zakupy i poszukać idealnej stylizacji. Pomogę Ci dopracować całość stylizacji ślubnej, zatroszczę się o każdy szczegół.

Dobór makijażu i fryzury na ślub

Nie ograniczam się jedynie do wyboru sukni ślubnej czy garnituru. Spójność ślubnego wizerunku dopełni odpowiednio dobrana do Ciebie fryzura, a w przypadku kobiet – również makijaż. Dzięki przeprowadzonej analizie kolorystycznej będę mógł określić, w jakich kolorach jest Ci do twarzy i na tej podstawie zasugerować, jaką fryzurę czy makijaż należy wybrać w tym dniu.

 

Konsultacje stylisty na terenie Warszawy – dla kogo?

Konsultacje stylistyczne kieruję do wszystkich tych osób, które chciałyby przejść metamorfozę wizerunku, ale jeszcze do końca nie wiedzą, w czym dobrze wyglądają i cały czas szukają swojego indywidualnego stylu. Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Ponadto oferuję specjalne konsultacje stylisty dla młodych mam, stylizacje XXL dla kobiet puszystych oraz porady stylisty w zakresie stylizacji ślubnej Młodej Pary. Dla wszystkich tych osób, które z jakichś powodów nie mogą bezpośrednio korzystać z moich porad, idealnym rozwiązaniem będzie usługa stylisty online, która opiera się na analizie nadesłanych zdjęć i jest całkowicie anonimowa.

Kluczem do sukcesu podczas spotkania ze mną jest motywacja do zmiany swojego wizerunku oraz pozytywne nastawienie, o które zadbam podczas spotkania.

Zbliża się najważniejszy dzień Twojego życia?
Skorzystaj z pomocy stylisty ślubnego w Warszawie

Stylizacja Panny Młodej w Warszawie

Nie będąc do końca świadome tego, co pasuje do danego typu urody, przyszłe Panny Młode często popełniają błędy przy komponowaniu stylizacji ślubnej. Źle dobrany odcień sukni, niekorzystny fason, który dodaje kilogramów oraz niepasujące dodatki mogą skutecznie popsuć wizerunek najpiękniejszej Panny Młodej. Bez względu na to, czy planujemy wielkie wesele, czy małe przyjęcie każda Panna Młoda wie, że wzrok wszystkich gości będzie skierowany właśnie na nią. Aby wyglądać pięknie od stóp do głów w tym dniu, warto skorzystać z pomocy doświadczonego stylisty ślubnego. Śnieżnobiała biel, śmietanka, ecru, szampański – to jedna z najważniejszych decyzji przy doborze sukni ślubnej. Właściwy odcień doda Ci blasku i świeżości. Dekolt duży czy zabudowany, a może dekolt na plecach? Welon czy wianek z naturalnych kwiatów? Strój powinien podkreślić atuty Twojej sylwetki i dobrze komponować się z Twoją osobowością.

  Stylizacja Pana Młodego w Warszawie

  Z porad stylisty ślubnego równie często korzystają mężczyźni, bowiem nie jest to usługa dedykowana tylko dla kobiet. Chętnie podpowiem, jak dobrać garnitur dla przyszłego Pana Młodego. Zadbam również o to, aby wizerunek Pana Młodego był spójny ze stylizacją Panny Młodej. W stylizacji ślubnej mężczyzny bardzo ważne są także dodatki, które dodają charakteru, dlatego postaram się podpowiedzieć, czy lepiej postawić na muszkę czy może krawat.

  Stylizacje ślubne w Warszawie pod okiem stylisty eksperta – dlaczego warto skorzystać?

  Dzięki moim usługom otrzymujesz gwarancję, że w dniu własnego ślubu będziesz wyglądał/a najpiękniej i zachwycisz wszystkich gości swoją stylizacją. Pomogę Ci wybrać taką kreację i dodatki, które będą idealnie komponować się z Twoją sylwetką, osobowością i figurą. Możesz być pewny/a, że otrzymasz ode mnie w pełni profesjonalne porady, a co najważniejsze – obiektywne. Zapraszam do kontaktu!

   

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki