Stylizacja okolicznościowa – Warszawa

Czeka Cię wielkie wyjście, na którym musisz prezentować się nienagannie? Skorzystaj z mojej pomocy i ciesz się lookiem, dzięki któremu przyćmisz innych gości wydarzenia. Sprawię, że będziesz prezentować się zarówno efektownie, jak i elegancko. Co więcej, jako doświadczony stylista, który wie, że o wyglądzie decyduje nie tylko ubranie, ale i dobre samopoczucie, wybiorę ubrania wygodne i dopasowane do Twojego typu osobowości.

Stylizacja okolicznościowa na terenie Warszawy – dlaczego warto zdecydować się na pomoc stylisty?

Dzięki mojej pomocy zyskasz:

 • stylizację dopasowaną do okazji – wiem, jakie zasady dress code’u obowiązują na wielkich galach, wystawnych bankietach, garden party i innych imprezach okolicznościowych;

 • strój podkreślający Twoje atuty – dobiorę krój do typu sylwetki, a kolor – do odcienia karnacji. Zadbam o to, aby za pomocą modnego looku wydobyć piękno każdej figury;

 • garść porad, pozwalających Ci przy kolejnych okazjach sprawniej kompletować outfit;

 • pewność siebie idącą w parze z perfekcyjnym lookiem i podziw w oczach innych gości wydarzenia.

Stylizacje okolicznościowe dla kobiet i mężczyzn

Stylizacje okolicznościowe dla kobiet i mężczyzn z oczywistych względów rządzą się innymi prawami. Outfity na specjalne okazje dla pań to zazwyczaj koktajlowe lub wieczorowe sukienki, połączone z efektownym obuwiem, biżuterią i dopełniającymi stylizację dodatkami. Odważniejsze kobiety, pragnące podkreślić pewność siebie, często decydują się na zamienienie sukienki na garnitur.

Panowie z kolei na większości przyjęć, bankietów i bali pojawiają się w garniturach. Nie oznacza to jednak, że dobór stylizacji na wielkie wyjście w przypadku mężczyzn jest prosty. Przede wszystkim ubranie, aby dobrze leżało, powinno być dostosowane do typu sylwetki oraz perfekcyjnie skrojone. Istotny jest także dobór elementów garderoby pod kątem kolorów, wzornictwa czy zastosowanych materiałów. Nie bez znaczenia jest również obecność męskich dodatków, np. spinek do mankietów.

Nie masz pomysłu na stylizację na wielkie wyjście?
Umów się na konsultację z osobistym stylistą w Warszawie

Na jakie okazje przygotuję dla Ciebie stylizację okolicznościową?

Bankiety

Wystawne bankiety wymagają eleganckiego, wyróżniającego się, ale niekrzykliwego stroju. Dzięki konsultacjom i zakupom ze mną ubierzesz się gustownie, a Twoja stylizacja zostanie dopracowana w każdym detalu.

Bale

Bale wymagają wieczorowych kreacji – długich sukni okraszonych sporą ilością biżuterii, smokingów i fraków. Wybierając moje usługi, wspólnie ze mną stworzysz outfit, który wywoła efekt ,,wow”!

Stylizacje ślubne

Ślub to jedna z najbardziej wyjątkowych okazji. Przygotuję dla Ciebie i Twojej drugiej połówki stylizację ślubną, która pozwoli Wam poczuć się w najważniejszym dla Was dniu jeszcze bardziej wyjątkowo.

Inne okazje

Przygotuję dla Ciebie stylizację również na inne okazje – ceremonię otwarcia przedsiębiorstwa, jubileusz firmy, imprezę branżową. Z chęcią pomogę Ci wybrać ubranie bez względu na to, czy chcesz efektownie wyglądać na firmowym, czy też prywatnym evencie.

  Stylizacje okolicznościowe dla Klientów z Warszawy i okolic

  Swoje usługi jako stylista oferuję głównie na terenie Warszawy i okolic, w tym miejscowościach takich jak Konstancin-Jeziorna czy Łomianki. Zapraszam do skorzystania z mojej pomocy osoby mieszkające w stolicy i okolicach, które potrzebują przygotować nienagannie wyglądającą stylizację na szczególną okazję. Zachęcam do kontaktu osoby sprawujące wysokie stanowiska czy te często występujące publicznie – podczas większych, wystawnych wydarzeń ich wygląd z pewnością nie umknie innym gościom. Swoją ofertę przygotowania stylizacji na wielkie wyjście – galę, wystawny bankiet, międzynarodową konferencję czy inne wydarzenia – w szczególności kieruję do:

  • prezesów i dyrektorów przedsiębiorstw;
  • osób rozpoznawalnych, sprawujących funkcje publiczne;
  • bankierów, prawników, lekarzy biorących udział w wydarzeniach i imprezach branżowych;
  • managerów, kierowników, team leaderów;
  • wszystkich tych, którzy chcą z jakichś powodów na wielkiej imprezie wyróżnić się z tłumu i prezentować naprawdę wyjątkowo.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki