Stylizacje biznesowe – Warszawa

Na naszą ocenę przez innych bez wątpienia wpływa to, jak się prezentujemy. Czy nam się to podoba, czy nie biznesowy dress code ma ogromną siłę przekazu. Warto o tym pamiętać zwłaszcza podczas ważnych spotkań biznesowych. Elegancki strój jest wyrazem szacunku do rozmówcy, a pierwsze wrażenie, na które składają się: nasz wygląd, sposób, w jaki wejdziemy, przywitamy się i pierwsze słowa mają ogromny wpływ na relacje biznesowe. Jako osobisty stylista oferuję Ci kompleksową pomoc w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku biznesowego. Pomogę Ci w stworzeniu indywidualnego dress codu, który będzie adekwatny do stanowiska zajmowanego w firmie.

Jak powinna wyglądać stylizacja biznesowa?

Strój biznesowy powinien być skromny, ale z drugiej strony elegancki i klasyczny. Bez zbędnych dodatków i nonszalancji, bo jak mawiała sama Coco Chanel – ,,mniej znaczy więcej”. Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie może nawiązać dobrych relacji w biznesie. Otóż przyczyną może być to, że osoby mające problem z utrzymaniem relacji biznesowych niespecjalnie przywiązują wagę do ubioru i tego, w jaki sposób gestykulują, czyli pierwsze wrażenie nie jest ich mocną stroną. A w biznesie nie ma miejsca na przypadki. Strój biznesowy musi być adekwatny do okoliczności, a jego poszczególne elementy starannie dobrane. Stylizacja biznesowa powinna być prosta, niepretensjonalna, wzbudzająca u naszych partnerów biznesowych respekt i zaufanie. Warto pozostać przy sprawdzonych rozwiązaniach, ale jednocześnie spersonalizować je za pomocą odpowiednio dobranych dodatków. W końcu to, co buduje profesjonalny wizerunek w pracy to nie tylko strój, ale również i dodatki. Niezależnie jednak od płci biznesowy look wymaga zachowania umiaru w doborze dodatków po to, aby nie zdominowały one całego stroju. W biznesie płeć nie powinna mieć znaczenia, dlatego wymóg elegancji i skromności dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Zastanawiasz się, jak ubrać się na spotkanie biznesowe?
Skorzystaj z porady stylisty

Budowanie wizerunku biznesowego w Warszawie

W budowaniu wizerunku biznesowego priorytetem nie powinna być moda, bo ta szybko przemija, ale dopasowanie ubioru do sylwetki, typu urody, a także jakość i skład materiałów, z których uszyte są ubrania. Moje porady dotyczące stylizacji biznesowej opierają się przede wszystkim na:

 • poznaniu potrzeb i pragnień oraz rodzaju wykonywanego zawodu;
 • określeniu typu sylwetki i analizie kolorystycznej po to, aby ubrania, które wybierzemy, podkreślały atuty sylwetki i wydobywały z niej to, co najlepsze.
 • doborze konkretnych stylizacji pod różne biznesowego sytuacje (spotkanie z klientem, prezentacja, lunch, wyjazd służbowy itp.);
 • praktycznych poradach z zakresu stylizacji fryzur oraz makeupu.

 

Podczas takiego spotkania doradzę, jak odnaleźć własny styl, pomogę przy określeniu fasonów i kolorystyki, dobiorę dodatki do kształtu twarzy i sylwetki, objaśnię zasady biznesowego dress codu.

 

Wszystko to odbywa się w ramach konsultacji stylistycznych, których często następstwem są zakupy ze stylistą – personal shopper. Niektórzy nawet idą o krok dalej i pragną całkowitej metamorfozy swojego wizerunku, co z pewnością docenią partnerzy biznesowi i szefowie.

Forma usługi zawsze dopasowana jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Na życzenie Klienta zaglądam również do garderoby, robiąc tzw. przegląd szafy. Wtedy doradzam, czego należałoby się z niej pozbyć, a co pozostawić. Rozumiem to, że jako osoba sukcesu możesz nie mieć czasu, aby umówić się ze mną na takie spotkanie. Nic straconego, bo oferuję usługę stylista online.

  Co zyskasz dzięki mojej pomocy w doborze stylizacji biznesowych w Warszawie?

  Decydując się na moje usługi stylizacji biznesowych zyskujesz:

  • profesjonalny wygląd i wizerunek biznesowy adekwatny do zajmowanego stanowiska;
  • przykłady gotowych stylizacji biznesowych do pracy, które podkreślają atuty sylwetki, a ukryją jej mankamenty;
  • umiejętność łączenia odpowiednich dodatków;
  • wiedzę na temat tego, jakich błędów stylizacyjnych nie popełniać.

  Stylizacje biznesowe na terenie Warszawy – do kogo kieruję usługi jako stylista?

  Swoje usługi z zakresu kreowania wizerunku biznesowego w Warszawie kieruję do wszystkich osób, które wykonują zawód wymagający od nich nienagannego wyglądu. Są to szczególnie:

  • prezesi;

  • dyrektorzy;

  • lekarze;

  • prawnicy;

  • managerowie;

  • pracownicy firm i korporacji;

  • osoby sprawujące funkcje publiczne;

  • pracownicy jednostek administracyjnych;

  • pracownicy kancelarii adwokackich;

  • bankierzy

   

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki