Stylista ubioru online

Dla osób, które nie chcą lub nie mogą bezpośrednio skorzystać z moich porad, proponuję rozwiązanie, jakim jest stylista przez internet. To doskonała alternatywa dla zabieganych osób, które chciałyby przejść metamorfozę wizerunku, a nie mają na to czasu.

 

Porady stylisty ubioru online – jak to wygląda w praktyce?

Cała współpraca odbywa się drogą mailową. Na początku poproszę Cię o przesłanie kilku zdjęć przedstawiających zarówno twarz, jak i sylwetkę oraz o wypełnienie kwestionariusza, w którym będziesz musiał/a odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Na podstawie analizy zdjęć oraz zebranych od Ciebie informacji będę mógł dobrać odpowiednie dla Ciebie fasony ubrań, paletę kolorów, w których będziesz wyglądać najkorzystniej, dodatki czy fryzurę pasującą do rysów twarzy. Otrzymasz ode mnie komplet informacji z poradami dotyczącymi doboru garderoby (fasonów ubrań, jakie należy wybierać, a jakich unikać) oraz gotowe przykłady stylizacji na każdą okazję. Stworzę indywidualny zestaw porad, stanowiących doskonałą pomoc w późniejszym samodzielnym komponowaniu strojów i dokonywaniu zakupów. Chętnie odpowiem również na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące doboru strojów.

Nie masz czasu na spotkanie ze stylistą?
Nic straconego. Skorzystaj z porad stylisty online

Stylista przez internet – co jeszcze wchodzi w zakres usługi?

Dodatkowo w ramach usługi internetowego stylisty oferuję:

Stylista internetowy – wirtualny przegląd szafy

Wirtualny przegląd szafy to idealna opcja dla osób, które chcą zrobić porządek w swojej garderobie, ale nie mogą się za to zabrać. Wystarczy, że prześlesz mi zdjęcia swoich ubrań, a ja je pogrupuje w odpowiednie kategorie – te, które są odpowiednie i te zbędne. Postaram się skompletować również gotowe zestawy na różne okazje oraz zasugerować, co jeszcze należy dokupić.

 

Stylista ubioru online – wirtualne zakupy

Jeżeli będziesz chciał/chciała, mogę dokonać dla Ciebie zakupów przez internet – wystarczy, że poinformujesz mnie, w jakim budżecie chcesz się zmieścić. Wyślę Ci linki do sklepów on-line i sam/a zadecydujesz, czy dana rzecz Ci odpowiada czy też nie.

 

Usługi stylisty online kieruję zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

 

 

    Kontakt

    506 844 598

    info@stylistalewicki.com

    stylistalewicki