Stylista na sesje zdjęciowe – Warszawa

Sukces sesji zdjęciowej zależy nie tylko od umiejętności fotografa, ale również od wyglądu samej modelki/modela. Profesjonalna stylizacja pod okiem specjalisty pomoże w osiągnięciu tego celu. Jako stylista zajmuję się stylizacjami na sesje zdjęciowe. Tworzę stylizacje do lookbooków oraz publikacji reklamowych czy wizerunkowych. Do współpracy ze mną zapraszam nie tylko modeli i modelki, ale również fotografów, wizażystów czy fryzjerów.

Stylista na sesje zdjęciowe w Warszawie – jak wygląda to w praktyce?

Współpraca ze mną rozpoczyna się rozmową na temat sesji zdjęciowej, potrzeb i oczekiwań względem niej. Bardzo ważne jest dla mnie także poznanie samego modela/modelelki i przeanalizowanie jego/jej wyglądu (mocnych, słabych stron sylwetki, typu urody itp.). Następnie – w zależności od tematu i rodzaju projektu – przygotowuję kilka bądź kilkanaście gotowych stylizacji do wyboru, do których dobieram odpowiednie dodatki. Proponuję również rozwiązania z zakresu fryzury i makijażu, które będą nie tylko spójne z tematyką sesji, ale i wydobędą atuty danej osoby. Przez cały czas ściśle współpracuję z makijażystką, fryzjerem oraz fotografem w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów sesji.

Stylizacje na sesje zdjęciowe na terenie Warszawy

Perfekcyjne zdjęcia nigdy nie są dziełem przypadku. Jeżeli ktoś mówi, że są osoby niefotogeniczne, które nie powinny stać przed obiektywem, to nie ma o tym bladego pojęcia. Dobra sesja zdjęciowa jest uzależniona od kilku czynników – mianowicie dobrego fotografa, makijażysty, fryzjera oraz stylisty. To oni dbają o to, aby sesja była perfekcyjna pod kątem estetycznym. Stylista jest po to, aby wydobyć z człowieka jego zalety, niepowtarzalne cechy jego wyglądu, a fotograf ma to jak najlepiej przedstawić na zdjęciu.

Szukasz stylisty na sesje zdjęciowe na terenie Warszawy?
Zapraszam do kontaktu

Dlaczego warto skorzystać z usług stylisty na sesje zdjęciowe w Warszawie?

Oddając się w ręce stylisty, możesz mieć pewność, że nie popełnisz żadnej wpadki związanej z doborem stroju czy fryzury. Nasze codzienne stylizacje bardzo często ukrywają nasze walory niż je eksponują, dlatego warto dać spojrzeć na siebie specjaliście. Stylista to osoba, która popatrzy na człowieka jako całość i pod tym kątem będzie w stanie idealnie dopasować kroje ubrań, materiały, faktury i desenie, jednocześnie mając na uwadze to, jak sprawdzą się one przed obiektywem. Taka osoba wie, jak wydobyć z modela i modelki to, co najlepsze. Profesjonalny stylista, makijażysta i fryzjer – bez nich dobra sesja zdjęciowa nie istnieje. Przygotowując się do sesji zdjęciowej, zawsze mamy dwie możliwości: przejście całkowitej metamorfozy wizerunku lub lifting dotychczasowego.

  Stylista na sesje zdjęciowe – gdzie?

  Jako stylista na sesje fotograficzne działam na terenie Warszawy i okolic, m.in.: Konstancina-Jeziorny oraz Łomianek. Wszystkie zainteresowane osoby i firmy zapraszam do kontaktu.

  Jakie jeszcze usługi świadczę oprócz stylizacji na sesje zdjęciowe w Warszawie?

  Nie jest tajemnicą, że najważniejszym nośnikiem wizerunku firmy są jej pracownicy, którzy identyfikują się z założoną tożsamością. Dbam o profesjonalny wygląd ludzi biznesu. Świadczę usługi z zakresu doradztwa wizerunkowego firmom (stylizacje biznesowe), w ramach czego proponuję opracowanie dress codu dla firmy w oparciu o analizę jej potrzeb oraz organizuję konsultacje wizerunkowe dla pracowników i kadry menagerskiej.

   

  Ponadto oferuję również następujące usługi dla firm:

   

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki