Stylista na plan filmowy – Warszawa

Jesteś reżyserem, kierownikiem produkcji lub inną osobą odpowiedzialną za całokształt treści wizualnej w postaci filmu, serialu bądź reklamy? Sprawdź moje usługi w zakresie przygotowywania stylizacji na plan filmowy. Zajmę się wyborem ubrań i przygotowaniem aktorów tak, by grane przez nich role stały się jeszcze bardziej wiarygodne dla odbiorcy. Podejmując ze mną współpracę, zyskasz pewność, że skompletuję stylizacje odpowiadające charakterowi scenariusza oraz samej produkcji. Możesz także poprosić mnie o radę – postaram się podpowiedzieć, korzystając z dotychczasowego doświadczenia oraz teoretycznej wiedzy na temat zasad kompletowania stroju (zdobytej w licznych kursach i szkoleniach).

Czym zajmuje się na planie filmowym stylista?

Jako stylista zajmę się na planie filmowym przygotowaniem dla każdego z aktorów przemyślanej stylizacji. Dołożę wszelkich starań, aby występujące osoby prezentowały się zarówno efektownie, jak i naturalnie. Z wielką uwagą wysłucham sugestii osób kierujących produkcją, scenarzystów oraz samych aktorów. Podejmę się współpracy ze scenografem – wiem bowiem, że siła oddziaływania obrazu filmowego zależy w głównej mierze od tego, na ile starannie pod względem wizualnym została przygotowana produkcja.

Konsultacje stylisty na terenie Warszawy – dla kogo?

Konsultacje stylistyczne kieruję do wszystkich tych osób, które chciałyby przejść metamorfozę wizerunku, ale jeszcze do końca nie wiedzą, w czym dobrze wyglądają i cały czas szukają swojego indywidualnego stylu. Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Ponadto oferuję specjalne konsultacje stylisty dla młodych mam, stylizacje XXL dla kobiet puszystych oraz porady stylisty w zakresie stylizacji ślubnej Młodej Pary. Dla wszystkich tych osób, które z jakichś powodów nie mogą bezpośrednio korzystać z moich porad, idealnym rozwiązaniem będzie usługa stylisty online, która opiera się na analizie nadesłanych zdjęć i jest całkowicie anonimowa.

Kluczem do sukcesu podczas spotkania ze mną jest motywacja do zmiany swojego wizerunku oraz pozytywne nastawienie, o które zadbam podczas spotkania.

Szukasz stylisty na plan filmowy w Warszawie?
Umów się na spotkanie i rozmowę

Stylista na plan filmowy w Warszawie – dlaczego warto zdecydować się na taką usługę?

Film, serial czy inna produkcja dostarcza rozrywki głównie pod względem wizualnym – w przypadku sztuki filmowej to obraz jest głównym środkiem przekazu. Stąd tak ważne jest dopracowanie każdego kadru – także pod kątem stylizacji bohaterów. Ładne, przyciągające wzrok i dobrze dobrane ubrania skupiają uwagę widza na postaciach oraz dostarczają mu wrażeń estetycznych. Dodatkowo za pomocą odpowiedniego stroju możliwe jest jeszcze pełniejsze oddanie charakteru bohatera lub sytuacji, w jakiej się znalazł. Dbałość o ubrania, fryzury i makijaże przekłada się na spójny i dopracowany obraz, co w połączeniu ze starannie przygotowaną scenografią daje wrażenie produkcji przemyślanej w każdym, nawet najdrobniejszym detalu.

Skorzystanie z usług stylisty usprawnia także pracę na planie filmowym. Dzięki mojej pomocy reżyser czy kierownik produkcji zostanie odciążony – przejmuję bowiem obowiązki związane z wystylizowaniem i przygotowaniem aktorów tak, aby ich wizerunek odpowiadał potrzebom produkcji. Pomogę również w wyborze outfitów i doradzę w tym zakresie, opierając się o swoje wieloletnie doświadczenie oraz wyczucie estetyczne i wrażliwość.

  Stylista na plan filmowy na terenie Warszawy i okolic

  Warszawa to centrum produkcji filmowych, serialowych i telewizyjnych w naszym kraju. Jako stylista z Warszawy jestem w stanie odpowiedzieć na potrzeby firm ze stolicy w zakresie przygotowania stylizacji na plan filmowy. Swoje usługi świadczę także na terenie okolicznych miejscowości, mając na uwadze, że część zdjęć serialowych bądź filmowych ujęć odbywa się na terenach podmiejskich lub całkowicie poza obszarem miasta (zwłaszcza w przypadku kadrów na łonie natury). Jako stylista pracuję na terenie miejscowości w pobliżu Warszawy, np. Konstancin-Jeziorna czy Łomianki.

  Jeśli jesteś zainteresowany usługą stylisty na plan filmowy (lub moją pomocą w innej formie – na sesji zdjęciowej lub podczas eventów), zachęcam do kontaktu. Chętnie ustalę z Tobą indywidualne, dopasowane do potrzeb Twojej produkcji warunki współpracy.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki