Stylista na eventy – Warszawa

Zastanawiasz się nad wynajęciem stylisty na event w galerii handlowej lub wydarzenie firmowe? Chciałbyś, aby ktoś poprowadził prelekcję dla Twoich pracowników w zakresie budowania wizerunku? Zafunduj sobie i gościom swojego wydarzenia lekcję stylu i dobrego smaku, korzystając z moich usług. Wystąpię publicznie na dowolnym typie eventu – konferencji, spotkaniu branżowym, imprezie otwartej – prowadząc ciekawy dla słuchaczy i pełny praktycznych porad wykład.

Co obejmuje usługa stylisty na eventy?

W ramach usługi stylisty na eventy prowadzę prelekcje o tematyce modowej, dotyczącej kreowania wizerunku i własnej marki oraz o charakterze po części motywacyjnym. Mam dużą łatwość mówienia i przekazywania wiedzy, stąd moi słuchacze po wykładach wychodzą z głową pełną przydatnych informacji. Prowadząc prelekcje, chętnie sugeruję się głosami publiczności, odpowiadam na wszelkie zadane pytania i robię wszystko, aby osoby, które mnie słuchają, zyskały pomysł nie tylko na tworzenie stylizacji, ale przede wszystkim – zbudowanie własnego, indywidualnego stylu.

Dlaczego warto wybrać moje usługi na event ze stylistą w Warszawie?

Jestem dobry w tym, co robię, a praca jest także moją pasją. Dzięki temu potrafię mówić o kompletowaniu stylizacji i metamorfozie wizerunku z widocznym zaangażowaniem i tak, żeby zainteresować słuchaczy. Wybierając moje usługi, zyskasz gwarancję, że Twój event będzie ciekawy i zostanie na długo zapamiętany przez Twoich gości. Zaproszone osoby z pewnością będą zachwycone skonsultowaniem ze mną swojego stroju, typu sylwetki czy kolorystyki ubrań pasujących do ich urody.

Chętnie dzielę się wiedzą, którą nabyłem podczas wieloletniej pracy oraz rozmaitych kursów, szkoleń czy niestandardowych zleceń, które przyszło mi realizować. Mam więc solidne zaplecze teoretyczne do tego, by doradzać i prowadzić konsultacje stylistyczne. Dodatkowo moje prelekcje są w dużej mierze oparte na przykładach z praktyki zawodowej. Chętnie też ubarwiam wypowiedzi obrazowymi anegdotami, dzięki którym przemycam wiedzę dotyczącą kompletowania stylizacji w lekkiej, łatwej do przyswojenia formie.

Potrzebujesz stylisty na event w Warszawie?
Umów się na spotkanie i rozmowę

Stylista na eventy w Warszawie i okolicach

Jako stylista do wynajęcia przez zarówno osoby prywatne, jak i firmy, świadczę swoje usługi głównie na terenie Warszawy i okolic. Możesz zaprosić mnie na event w dowolnym miejscu stolicy – w centrum Warszawy lub na jej obrzeżach. W razie potrzeby dojadę również do pobliskich miejscowości. Jako osobisty stylista obsługuję Klientów firmowych i prywatnych na obszarze m.in. Łomianek i Konstancina-Jeziorny.

  Jakie inne usługi stylisty dla firm oferuję w ramach doradztwa modowego?

  W ramach usług dla firm nie tylko występuję publicznie i doradzam. Przygotowuję także stylizacje na plany filmowe, ubieram modeli i aktorów na sesje zdjęciowe czy zajmuję się visual merchandisingiem (prezentacje towarów i oferty firmy w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę oraz zainteresować potencjalnych Klientów). Jestem też otwarty na innego typu formy współpracy – każde zlecenie jest dla mnie szansą do rozwoju, sprawdzenia się w nowych okolicznościach i wykorzystania swoich umiejętności w jak najlepszy sposób.

  Jestem też osobistym stylistą kobiet i mężczyzn, a praca przy kształtowaniu wizerunku sprawia mi szczególną przyjemność. Przygotowuję m.in. stylizacje biznesowe dla prezesów firm, dyrektorów, managerów, osób występujących publicznie. Zachęcam do kontaktu także te osoby, które chciałyby zmienić swój zawodowy wizerunek.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki