Konsultacja stylistyczna – Warszawa

Bycie mamą to również bycie po prostu kobietą. Szczęśliwa mama to taka, która dobrze czuje się ze sobą. Ważnym składnikiem dobrego samopoczucia każdej mamy jest wygląd i to właśnie jemu warto poświęcić więcej uwagi w tym szczególnym okresie. Młode mamy nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie stylizacji, dlatego w dbaniu o ich wizerunek pomoże osobisty stylista. Chcę Ci pomóc znaleźć Twój własny styl i wydobyć Twoje piękno.

Modne, kobiece i wygodne stylizacje młodych mam na każdą okazję

Ciąża to wyjątkowy czas, ale często tuż po urodzeniu dziecka kobiety dopada gorsze samopoczucie. Dodatkowo wiele kobiet boryka się po ciąży z nadprogramowymi kilogramami. Nierzadko okazuje się również, że ubrania sprzed ciąży już nie pasują – są za ciasne albo wręcz przeciwnie – wiszą. Rola matki może okazać się na tyle absorbująca, że łatwo jest zaniedbać siebie. A przecież każda mama potrzebuje chwili tylko dla siebie, podczas której będzie mogła zatroszczyć się o swój wygląd. Pamiętaj, każda kobieta – nawet świeżo upieczona matka – może wyglądać pięknie.

 

Jako osobisty stylista podpowiem Ci, jak wyglądać atrakcyjnie każdego dnia. Pomogę Ci znaleźć Twój własny styl, który będzie zgodny z Twoim typem sylwetki, typem urody, osobowością czy trybem prowadzonego życia. Pomogę Ci zatroszczyć się o Twoją garderobę, abyś dzięki odpowiedniemu ubraniu mogła się dobrze czuć we własnym ciele. Nie zawsze od razu trzeba wymieniać wszystkie ubrania na nowe, niekiedy wystarczy zrobić po prostu przegląd szafy i wyselekcjonować to, co najlepsze.

Jesteś mamą i chciałabyś zadbać o swój wizerunek?
Umów się ze stylistą dla młodych mam na terenie Warszawy

Stylista dla młodych mam w Warszawie – co obejmuje moja usługa?

Moja usługa skierowana jest do wszystkim mam, które chcą wyglądać i prezentować się atrakcyjnie oraz stylowo. Spotkanie rozpoczyna się od luźnej rozmowy na temat preferencji i potrzeb. Podczas takiej rozmowy będę starał się lepiej Cię poznać. Następnie przejdę do konsultacji stylistycznej, która będzie obejmować m.in. analizę Twojej sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Podczas konsultacji dowiesz się:

 

 • jakie fasony ubrań będą dla Ciebie najlepsze;
 • poznasz typ swojej sylwetki;
 • nauczyć się podkreślać atuty swojej sylwetki oraz ukrywać jej mankamenty;
 • zyskasz wiedzę na temat umiejętnego łączenia ze sobą dodatków;
 • dowiesz się, w jakich kolorach jest Ci najlepiej (jaki kolor włosów i fryzurę dobrać);
 • poznasz najlepsze sztuczki makijażowe.

 

Wiele kobiet dodatkowo prosi mnie o analizę garderoby. Pokazujesz mi wtedy wszystkie ubrania i dodatki znajdujące się Twojej szafie, a ja je przeglądam i wybieram to, co dla Ciebie i Twojej sylwetki najkorzystniejsze. Dodatkowo proponuję Ci gotowe zestawy stylizacji – zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia (stylizacje okolicznościowe). Przygotowuję też listę ubrań, które powinny uzupełnić Twoją garderobę. Pokażę Ci, że młoda mama też może wyglądać pięknie i kobieco.

 

  Często Klienci proszą mnie o wspólne zakupy, czyli tzw. personal shopper. Według wcześniej ustalonego budżetu przygotuję listę sklepów, do których wspólnie się udajemy. Wybieram marki, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i pokazuję takie ubrania, które powinny uzupełnić Twoją garderobę. Jeżeli karmisz – wybiorę dla Ciebie ubrania dla karmiących mam, dzięki którym będziesz czuła się modnie, kobieco, a przede wszystkim wygodnie.

   

  Czas spotkania ze mną ustalany jest indywidualnie. Wiem, że jako młoda mama nie masz go za wiele, więc jeżeli nie uda Ci się wygodpodarować kilku godzin na spotkanie ze mną, mogę zaoferować Ci usługę stylista ubioru online – jest to doskonała alternatywa dla zabieganych.

  Stylizacje młodych mam w Warszawie i okolicach

  Swoje usługi kieruję do młodych mam mieszkających w Warszawie, które pragną przeprowadzić metamorfozę wizerunku. Mój obszar działania to również okolice Warszawy, jak np.: Konstancin-Jeziorna oraz Łomianki.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki