Osobisty stylista ubioru dla mężczyzn – Warszawa

Coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na swój wygląd – i słusznie. To, jak się prezentujemy, odzwierciedla nasze osiągnięcia, pozycję społeczną, a nawet – cechy charakteru. Stąd budując swój wizerunek, należy zwrócić szczególną uwagę na dobór ubrań. Większość mężczyzn miewa problemy ze skompletowaniem stylizacji. Trudność sprawia wybór dobrze skrojonego garnituru, krawata pasującego do koszuli lub kroju spodni odpowiadającego sylwetce. W przypadku tego typu kłopotów z pomocą przychodzę ja – osobisty stylista męski z Warszawy. Pomagam w tworzeniu outfitów biznesowych, okolicznościowych, casualowych – ubieram mężczyzn na dowolne okazje.

Kto powinien skorzystać z usług osobistego stylisty dla mężczyzn w Warszawie?

Z pomocy osobistego stylisty mężczyzn w Warszawie i okolicach powinni skorzystać wszyscy Ci, dla których prezencja jest ważna z różnych względów – czy to zawodowych, czy wizerunkowych, czy po prostu osobistych i psychologicznych. Z moich usług korzystają mężczyźni, którzy chcą lub powinni wyglądać dobrze. Moje stylizacje pomagają poczuć się pewniej podczas wykonywania codziennych obowiązków, spotkań z Klientami, wystąpień publicznych, spotkań towarzyskich i randek.

Wśród osób, które ubieram, znajdują się:

 • prezesi i dyrektorzy firm oraz osoby aktywnie prowadzące własną działalność,
 • managerowie, kierownicy, team leaderzy i inne osoby pełniące funkcje kierownicze, szczególnie w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach;
 • osoby rozpoznawalne, pełniące funkcje publiczne;
 • osoby, których praca polega na wygłaszaniu prelekcji, prowadzeniu szkoleń, wykładów etc.;
 • pracownicy mający stały kontakt z Klientami oraz potencjalnymi kontrahentami.

Jako stylista ubioru dla mężczyzn oferuję swoje usługi głównie na terenie Warszawy i okolic, w tym miejscowości takich jak Konstancin-Jeziorna oraz Łomianki. Zapraszam do kontaktu wszystkich panów ze stolicy i pobliskich miast, którzy marzą o metamorfozie i zmianie wizerunku!

Pragniesz zbudować profesjonalny i męski wizerunek poprzez strój?
Umów się na spotkanie ze stylistą ubioru dla mężczyzn

Osobisty stylista ubioru dla mężczyzn w Warszawie – co obejmuje oferta?

Konsultacja kolorystyczna i analiza sylwetki mężczyzny

Podczas swojej pracy dbam o indywidualne dopasowanie strojów. Stąd wspólne zakupy czy przegląd szafy poprzedzam konsultacją w zakresie typu sylwetki i analizą kolorystyczną. Ustalam dalszy plan działania, a Ty zyskujesz bezcenne informacje, dzięki którym będziesz mógł z czasem samodzielnie, bez mojej pomocy stworzyć męską stylizację wspierającą Twój biznesowy lub prywatny wizerunek mężczyzny.

Przegląd męskiej szafy

Masz ulubione ubrania, nie potrafisz ich jednak zestawić z pozostałymi elementami garderoby? A może czujesz, że Twoja męska szafa wymaga odświeżenia? Wykonam przegląd Twojej garderoby, dzięki któremu rozstaniesz się z niekorzystnymi fasonami czy kolorami i wzorami niepasującymi do Twojej karnacji. Uwzględnię nie tylko Twój wygląd, ale także indywidualne preferencje czy rodzaj obowiązków, jakie wykonujesz na co dzień.

Zakupy z męskim stylistą lub pomoc w zamówieniu ubrania u krawca

Kiedy już poznamy się oraz zweryfikujemy Twoje potrzeby i oczekiwania (a także garderobę), udamy się na wspólne zakupy w celu wybrania ubrań podkreślających Twoje największe atuty. Jeśli oferta sklepów nie będzie Ci odpowiadać – pomogę Ci w zamówieniu u krawca idealnie skrojonego garnituru lub świetnie dopasowanej koszuli.

Pełna metamorfoza wizerunku dla mężczyzny

Zmieniłeś stanowisko, postanowiłeś zrealizować najbardziej szalone życiowe plany, a może po prostu chcesz wreszcie zacząć dobrze wyglądać? Dzięki mnie przejdziesz pełną metamorfozę i staniesz się mężczyzną nie tylko dobrze ubranym, ale także pewnym siebie i świadomym swoich zalet.

Co zyskasz dzięki pomocy osobistego męskiego stylisty z Warszawy?

Zastanawiasz się, czy pomoc stylisty ubioru dla mężczyzn to usługa dla Ciebie? Dzięki konsultacji ze mną zyskasz:

   • gotowe stylizacje biznesowe, dzięki którym przed ważnym spotkaniem nie będziesz musiał zastanawiać się, jaki strój pomoże Ci pozyskać ważnych Klientów lub w korzystny sposób poprowadzić negocjacje;

   • uniwersalne porady, ułatwiające samodzielne skompletowanie stroju na każdą okazję;

   • proste do zastosowania wskazówki, umożliwiające szybkie połączenie ubrań i dodatków, a tym samym stworzenie spójnego i efektownego zestawu;

   • dodatkową pewność siebie, wynikającą z poprawy wizerunku i dopasowania stroju do Twojego niepowtarzalnego charakteru;

   • zadowolone i uczucie satysfakcji za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro.

Kontakt

506 844 598

info@stylistalewicki.com

stylistalewicki