Osobisty stylista ubioru dla kobiet – Warszawa

Jako osobisty stylista dla kobiet pomogę Ci w wykreowaniu Twojego indywidualnego stylu. Korzystając z moich usług, możesz przede wszystkim liczyć na pomoc w doborze odpowiednich damskich ubrań – dopasowanych do sylwetki, charakteru i wieku. Dzięki takiej konsultacji dowiesz się również, w jakich kolorach wyglądasz najkorzystniej, a jakich powinnaś unikać, a wszystko po to, aby wydobyć najlepszą wersję Ciebie samej. Pamiętaj, pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Osobisty stylista dla kobiet w Warszawie – dla kogo?

Swoje usługi kieruję do wszystkich kobiet, które pragną stworzyć swój wyjątkowy, indywidualny styl i chcą mieć garderobę pełną gotowych zestawów na każdą okazję. Pomogę Ci stworzyć zarówno stylizację biznesową, okolicznościową, jak i na co dzień.

 

Potrzebujesz swojego indywidualnego stylisty ubioru, jeżeli:

 • nigdy nie wiesz, w co się ubrać, a w Twojej garderobie znajduje się dużo niepotrzebnych rzeczy;
 • chcesz przejść metamorfozę swojego wizerunku;
 • szukasz ,,partnera” w zakupach, który pomoże Ci odpowiednio skompletować garderobę;
 • masz problem z doborem odpowiednich dodatków do stylizacji;
 • czeka Cię ważne wydarzenie – rozmowa biznesowa, rozmowa kwalifikacyjna o pracę, ślub lub inna ważna uroczystość, a Ty nie masz się w co ubrać;
 • chcesz, aby ktoś przeanalizował Twoją sylwetkę, określił Twój typ kolorystyczny, wyodrębnił mocne i słabe strony, zasugerował zmiany w wyglądzie;
 • Twój zawód wymaga nienagannego outfitu;
 • chcesz po prostu wyglądać jeszcze lepiej.

 

Odmień swój styl razem ze swoim indywidualnym stylistą dla kobiet.

Pragniesz zmiany swojego wizerunku?
Umów się na spotkanie ze stylistą ubioru dla kobiet w Warszawie

Spotkanie ze stylistą ubioru dla kobiet w Warszawie – co obejmuje?

Spotkanie z każdą Klientką ustalane jest indywidualnie, a jego przebieg uzależniony jest od potrzeb i oczekiwań związanych ze zmianą wizerunku.

Luźna rozmowa

Z reguły spotkania zaczynają się od luźnej rozmowy, podczas której będę mógł Cię lepiej poznać. Chciałbym dowiedzieć się, jaki tryb życia prowadzisz, czym się zajmujesz, w jakich kolorach, tkaninach i fasonach czujesz się najlepiej.

Konsultacja stylistyczna

Kolejnym etapem jest konsultacja stylistyczna, podczas której będę mógł przeprowadzić analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, dobrać fryzurę oraz makijaż. Dzięki temu będę mógł precyzyjnie określić Twój typ figury i wybrać najbardziej korzystne rozwiązania stylizacyjne, które podkreślą atuty sylwetki i zatuszują mankamenty. Pamiętaj, że celem metamorfozy nie jest zmiana Cię w kogoś innego, chodzi przede wszystkim o to, aby wydobyć najlepszą wersję Ciebie.

Przegląd szafy

Przegląd szafy ze stylistą to świetna okazja, by pozbyć się wszystkich tych rzeczy, które latami zalegają w garderobie i są przez nas nieużywane. Najważniejsze to zgromadzić w jednym miejscu wszystkie ubrania i dodatki. Będę chciał rzucić okiem na całą garderobę i wybrać to, co najbardziej do Ciebie pasuje. Zwieńczeniem przeglądu szafy będzie specjalna lista z odzieżowym must have.

Zakupy ze stylistą – personal shopper

Jeżeli zechcesz, umówię się z Tobą na zakupy, podczas których podpowiem Ci, w czym dobrze wyglądasz i w co powinnaś zainwestować. Jako stylista z doświadczeniem będę mógł obiektywnie i profesjonalnie doradzić, jaką garderobę wybrać, aby wyglądać dobrze w zależności od sytuacji, specyfiki figury czy typu kolorystycznego, a zarazem, co bardzo ważne, by przede wszystkim pozostać sobą. W czasie takich zakupów możesz zabrać mnie do swoich ulubionych sklepów lub całkowicie zdać się na moje wyczucie w tej kwestii. Oczywiście wszystko odbywa się po wcześniejszym ustaleniu budżetu. Zakupy ze stylistą często są po prostu kontynuacją przeglądu szafy.

Dlaczego warto umówić się na spotkanie z osobistym stylistą dla kobiet w Warszawie?

Spotkanie ze stylistą to niezapomniana przygoda dla każdej kobiety. Taka sesja pozwala lepiej poznać swoje ciało i odkryć jego atuty, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Dzięki spotkaniu ze stylistą nie tylko inaczej spojrzysz na swoje ciało, ale i zyskasz pewność siebie oraz odnajdziesz swój indywidualny styl, w którym będziesz czuła się atrakcyjnie.

Stylizacje dla kobiet – gdzie świadczę usługi jako stylista?

Swoje usługi oferuję na terenie Warszawy. Chętnie doradzę jednak nie tylko osobom z Warszawy, ale i okolic – Konstancina Jeziorny i Łomianek.

 

 

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki