Przegląd, analiza, detoks szafy ze stylistą – Warszawa

Jeżeli każdego dnia otwierasz szafę pełną ubrań i nadal nie wiesz w co się ubrać – to ta usługa jest dla Ciebie! Podczas spotkania mającego na celu przegląd i analizę Twojej garderoby przeprowadzę selekcję ubrań, wskażę Ci te, w których wyglądasz atrakcyjnie oraz zasugeruje, z czego warto zrezygnować. Z doświadczenia wiem, że garderoby z reguły zawierają wiele niepotrzebnych rzeczy, a my korzystamy jedynie z niewielkiego procenta tych ubrań. Z moją pomocą przeprowadzisz detoks swojej szaf po to, by znalazło się w niej to, w czym wyglądasz najkorzystniej. Przegląd garderoby ze stylistą ma formę spotkań odbywających się w Twoim domu we wcześniej umówionym terminie.

Jak w praktyce wygląda przegląd szafy ze stylistą w Warszawie?

Celem takiej usługi jest stworzenie idealnej szafy, praktyczna diagnoza i ocena garderoby, wskazanie tego, co jest niepotrzebne oraz tego, co jeszcze należy zakupić, by wyglądać atrakcyjnie i stylowo.

Przegląd szafy przebiega kilku etapowo:

Etap I
rozmowa wstępna ze stylistą

Przegląd szafy poprzedzony jest luźną rozmową przy kawie, podczas której będę chciał bliżej Cię poznać. Chciałbym poznać Twoje oczekiwania, dowiedzieć się, czym się zajmujesz na co dzień, co lubisz, a czego nie. Takie spotkanie pomoże mi określić Twój styl oraz typ sylwetki, na podstawie czego przeprowadzę dalszą analizę szafy i skompletuję najlepsze zestawy ubrań na różne okazje. Najczęściej przegląd szafy poprzedza bardziej szczegółowa konsultacja stylistyczna.

Etap II
analiza i detoks szafy

Następnie poproszę Cię o przygotowanie wszystkich rzeczy wchodzących w skład Twojej garderoby. Interesują mnie zarówno ubrania na co dzień, okolicznościowe, do pracy, odzież wierzchnia, buty, jak i pozostałe dodatki. Na tym etapie zwykle doradzam, co zostawić, a czego się pozbyć i dlaczego. Spróbuję powiedzieć Ci, jakich elementów garderoby jest za dużo w Twojej szafie, a czego za mało. Aby taki przegląd szafy zakończył się sukcesem, musimy przygotować się na to, że niestety z niektórymi rzeczami trzeba będzie się rozstać. Dla wielu jest to najtrudniejszy moment. Jeżeli chce się wyglądać dobrze, to koniecznym jest usunięcie ubrań starych, zniszczonych, za małych i tych, które kompletnie nie pasują do naszego stylu i sylwetki. W tym przypadku mniej znaczy lepiej. Niepotrzebne ubrania tylko zaburzają odbiór Twojej garderoby. 

Etap III
kompletowanie gotowych zestawów ubrań

Po tzw. detoksie szafy przechodzę do kompletowania gotowych zestawów ubrań, z tych które pozostały. Tworzę kilka zestawów na różne okazje. Pokażę Ci, jakie masz atuty i za pomocą jakich fasonów ubrań powinnaś/powinieneś je podkreślić. Do tego dobiorę odpowiednie dodatki, buty i biżuterię i podpowiem, jak je umiejętnie łączyć ze sobą.

Etap IV
przygotowanie listy zakupów

W zależności od tego, czego brakuje w Twojej szafie, sporządzę dla Ciebie listę zakupów, o które należy uzupełnić garderobę. Nie musisz jednak przez ten proces przechodzić sam/a, ponieważ oferuję również usługę zakupy ze stylistą. Wspólnie dobierzemy idealne ubrania dla Ciebie!

Zaprezentowany program przeglądu szafy wdrożyłem już z powodzeniem wielu Klientom. Skontaktuj się ze mną, a pomogę również Tobie.

Analiza i detoks szafy ze stylistą w Warszawie – co zyskujesz?

Umawiając się na przegląd garderoby ze stylistą zyskujesz:

 

 • porządek w szafie;

 • wiedzę na temat swojej sylwetki, jej atutów i mankamentów;

 • odświeżony wizerunek;

 • listę odzieżowych must-have;

 • czas stylisty poświęcony tylko Tobie.

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nie wiesz, co na siebie włożyć?
Umów się na przegląd i detoks szafy ze stylistą w Warszawie

Przegląd garderoby ze stylistą na terenie Warszawy – dla kogo?

Przegląd szafy ze stylistą to idealna opcja dla osób, które nigdy nie mają co na siebie włożyć, nie wiedzą, jakie kolory i fasony są dla nich najlepsze, a w ich szafach znajduje się wiele przypadkowych ubrań w różnych stylach. Detoks szafy to również znakomita propozycja dla tych, którzy nie odświeżali swojej garderoby przez dłuższy czas. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którym zależy na poprawie swojego wizerunku, a ze względu na wykonywany zawód zawsze muszą prezentować się nienagannie. Przegląd szafy ze stylistą może być też ciekawą formą prezentu – kupując voucher upominkowy na usługi stylisty w Warszawie, możesz obdarować nim bliską osobę.

Do skorzystania z moich usług zapraszam mieszkańców Warszawy i okolic – Konstancina Jeziorny oraz Łomianek.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki