Osobisty stylista – Łomianki

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług osobistego stylisty? Sprawdź moją ofertę doradztwa modowego, którą z powodzeniem realizuję na terenie Łomianek oraz innych podwarszawskich miejscowości. Dzięki mojej pomocy zmienisz swój wizerunek na taki, który w pełni odpowiada Twojej osobowości, zainteresowaniom i wykonywanej pracy.

Z jakich usług osobistego stylisty możesz skorzystać w Łomiankach?

Możesz poprosić mnie o konsultację stylistyczną, podczas której uzyskasz rady dotyczące doboru ubrań do Twojego typu urody oraz sylwetki. Osobom, które chcą całkowicie zmienić swój wygląd, polecam metamorfozę wizerunku, obejmującą dodatkowo zmianę fryzury czy dobór make-upu. Chętnie wybiorę się również z Tobą na zakupy, podczas których pomogę Ci w skompletowaniu garderoby.

Zapraszam do kontaktu zarówno kobiety, jak i mężczyzn – przygotowuję stylizacje biznesowe czy okolicznościowe z takim samym zaangażowaniem, bez względu na płeć.

  Do kogo kieruję swoje usługi osobistego stylisty?

  Swoje usługi kieruję do osób, które chcą poprawić swój wygląd poprzez wydobycie atutów sylwetki oraz podkreślenie naturalnej urody. Wielu Klientów prosi mnie o pomoc w budowaniu wizerunku biznesowego, który pomoże im w rozwijaniu kariery oraz osiąganiu dalszych celów zawodowych. Pomagam w kompletowaniu stylizacji bankierom, prawnikom, lekarzom, osobom, których praca polega na wygłaszaniu wystąpień publicznych oraz tym, którzy piastują wysokie, kierownicze stanowiska.

  Oferuję także usługi online dla osób zabieganych, w tym młodych mam, które chciałyby podkreślić swoją kobiecość mimo braku czasu. Przygotuję niepowtarzalny ślubny outfit dla Młodej Pary. Z powodzeniem dobiorę strój do każdej sylwetki, tworząc udane stylizacje dla osób puszystych. Zakres moich usług jest naprawdę szeroki.

  Krótko o Łomiankach

  Łomianki to niewielka miejscowość zaliczana do aglomeracji warszawskiej. Miasto zajmuje powierzchnię 18,5 km oraz liczy ponad 24 tys. mieszkańców. Okolice Łomianek są cenione turystycznie – blisko stąd do Kampinoskiego Parku Narodowego i innych terenów spacerowych. Stąd miasteczko często odwiedzane jest przez osoby szukające ucieczki od zgiełku stolicy.

  Gdzie świadczę swoje usługi jako stylista?

  Swoje usługi świadczę przede wszystkim na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jako osobisty stylista zadbam o Twój wizerunek bez względu na to, czy mieszkasz w centrum stolicy, na jej obrzeżach czy w mieście usytuowanym pod Warszawą (poza Łomiankami oferuje swoją pomoc profesjonalnego stylisty do wynajęcia także na terenie Konstancina-Jeziorny). Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z moich porad i wskazówek. Podczas wstępnych rozmów mailowych lub telefonicznych ustalimy warunki realizacji usług tak, aby były one jak najdogodniejsze dla Klienta.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki