Osobisty stylista – Konstancin-Jeziorna

Chcesz diametralnie odmienić swój wizerunek, a może zależy Ci na poradach, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie tworzyć efektowne stylizacje okolicznościowe, biznesowe i te casualowe – na co dzień? Sprawdź moje usługi osobistego stylisty na terenie Konstancina-Jeziorny. Pomogę Ci odmienić Twój wygląd i podejście do dbania o siebie – dzięki spotkaniom ze mną będziesz patrzył w lustro z prawdziwą przyjemnością.

Z jakich usług osobistego stylisty możesz skorzystać w Konstancinie-Jeziornie?

Wśród oferowanych przeze mnie usług znajdują się:

 • konsultacje stylistyczne – obejmujące doradztwo w zakresie ubrań pasujących do kształtu sylwetki oraz typu urody;
 • metamorfozy wizerunku – dzięki mnie zmienisz styl ubierania, fryzurę i make-up tak, aby Twój wizerunek odpowiadał Twojej osobowości oraz zajmowanemu stanowisku.
 • zakupy ze stylistą – pomogę Ci zrobić satysfakcjonujące zakupy. Doradzę w zakresie nie tylko korzystnych fasonów i kolorów, ale także wysokojakościowych materiałów, dzięki którym zakupione ubrania będą przez długi czas prezentować się nienagannie.
 • przegląd szafy – wraz z Tobą przyjrzę się zawartości Twojej szafy i pomogę w przeorganizowaniu osobistej garderoby tak, aby znalazły się w niej wyłącznie ubrania, w których prezentujesz się korzystnie i które mogą być bazą do tworzenia efektownych i eleganckich stylizacji.

Do kogo kieruję swoje usługi osobistego stylisty?

Swoje usługi kieruję przede wszystkim do kobiet i mężczyzn, którzy muszą dbać o wizerunek ze względów zawodowych. Pomagam poprawić prezencję prezesom, dyrektorom, managerom i innym osobom pełniącym funkcje kierownicze. Udzielam rad w zakresie schludnego i budzącego zaufanie wyglądu osobom pełniącym role istotne społecznie – prawnikom, lekarzom, bankierom. Tworzę stylizacje dla osób rozpoznawalnych publicznie lub tych, które często występują, udzielają wywiadów lub po prostu muszą prezentować się nienagannie ze względu na stały kontakt z Klientem.

Krótko o Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna to niewielka miejscowość usytuowana w województwie mazowieckim, w jego południowo-centralnej części. Miasto zajmuje powierzchnię blisko 18 km kw. i liczy ponad 17 tys. mieszkańców. Konstancin-Jeziorna jest miejscem zamieszkania dla wielu osób pracujących w Warszawie, które jednak chcą nieco uciec od zgiełku miasta i na co dzień przebywać w spokojnej i urokliwej miejscowości.

Gdzie świadczę swoje usługi jako stylista?

Jako osobisty stylista świadczę swoje usługi głównie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Możesz skorzystać z moich porad i wskazówek w centrum stolicy, na jej obrzeżach lub w pobliskich miastach (poza Konstancinem-Jeziorną oferuję konsultacje także na terenie Łomianek). Skontaktuj się ze mną, aby ustalić warunki współpracy – staram się odpowiadać na indywidualne potrzeby Klientów, stąd jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczące realizacji moich usług.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki