O mnie

Jestem osobistym stylistą, który z powodzeniem działa w branży dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nabytej w jego toku wiedzy praktycznej, uzupełnianej informacjami zdobywanymi na rozmaitych kursach i szkoleniach. Staram się być na bieżąco zarówno jeśli chodzi o trendy modowe, jak i nowinki w zakresie technik doboru ubrań i metod stylizacji. W swojej działalności kieruję się przede wszystkim potrzebami swoich Klientów. Wierzę bowiem, że dobrze dobrany strój to nie ten starannie skompletowany pod względem fasonów i kolorów, ale taki, w którym czujemy się jak ,,w drugiej skórze” – a tym samym wyglądamy naturalnie i efektownie jednocześnie.

Co daje mi bycie osobistym stylistą?

Przede wszystkim świadomość, że moje usługi czynią codzienność innych osób lepszą. Pomagam odzyskać pewność siebie dzięki krojom dobranym do sylwetki i kolorom podkreślającym typ urody. Czuję szczególną satysfakcję, kiedy widzę, że osoby, które nie uważały się za szczególnie atrakcyjnie, patrzą z błyskiem oka w lustro i stają się otwarte na nowych ludzi i doświadczenia.

W swojej pracy nie mogę narzekać na nudę. Zgłaszają się do mnie lekarze czy prawnicy, których czeka prelekcja na konferencji branżowej, dyrektorzy przygotowujący się do ważnych negocjacji czy osoby występujące publicznie, chcące być zapamiętane przez publiczność. Dla każdego z tych Klientów przygotowuję przemyślany strój, pasujący nie tylko do sytuacji, zasad obowiązujących na danym wydarzeniu, ale przede wszystkim – indywidualnej osobowości. Dzięki temu każda z moich stylizacji jest niepowtarzalna, a efekt podoba się zarówno samemu Klientowi, jak i jego otoczeniu – bliskim, współpracownikom, znajomym.

Gdzie możesz o mnie usłyszeć? Jak możesz mnie sprawdzić?

Prowadzę działalność od lat, a najlepszym poświadczeniem moich umiejętności są opinie zadowolonych Klientów, które możesz znaleźć na mojej witrynie. Staram się także być aktywny w mediach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszym gronem odbiorców. Dodatkowo współpracuję ze sprawdzonymi firmami (znajdziesz je w zakładce Partnerzy), które pomagają mi zapewniać naprawdę wysoką jakość usług.

Co zyskasz, spotykając się ze mną?

Nasze spotkanie może mieć różną formę – przeglądu szafy, wspólnego wypadu na zakupy, luźnej rozmowy przy kawie, konsultacji online. Jednak bez względu na to, w jakich okolicznościach przyjdzie nam się skontaktować, z mojej strony możesz liczyć na:

  • dobór stroju zgodnie z oczekiwaniami i Twoimi sugestiami – satysfakcja Klientów jest dla mnie priorytetem, to ona motywuje mnie do dalszej pracy;
  • garść praktycznych porad – pomogą Ci one samodzielnie tworzyć stylizacje i dobierać ubrania, w których wyglądasz korzystnie i czujesz się naprawdę komfortowo;
  • pomoc przy budowaniu spójnego, przemyślanego wizerunku;
  • poprawę wyglądu bez morderczych diet czy uciążliwych ćwiczeń;
  • swobodną atmosferę, a jednocześnie pełną dyskrecję.

Opowiedziałem Ci co nieco o sobie – teraz czas na Ciebie! Gotowy/a, aby pokazać swój indywidualny styl całemu światu? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu!

Kontakt

506 844 598

info@stylistalewicki.com

stylistalewicki