Metamorfozy wizerunku – Warszawa

Atrakcyjny, zgodny z naszym charakterem i zajmowanym stanowiskiem wizerunek pomaga w osiąganiu celów osobistych i zawodowych. Schludny, elegancki strój w połączeniu z dobrze dobraną fryzurą i makijażem podkreślającym atuty to droga ku temu, aby stać się osobą lubianą, poważaną i szybciej akceptowaną. Jako osobisty stylista nie tylko pomogę w doborze ubrań, zaproponuję nowy styl, ale także przeprowadzę całościową metamorfozę wizerunku. Zmiany w wyglądzie moich Klientek czy Klientów są szybko zauważane przez partnerów, współpracowników i podwładnych oraz budzą pozytywne, entuzjastyczne reakcje.

Na czym polega metamorfoza wizerunku?

Metamorfoza wizerunku polega na kompleksowym podejściu do Twojego wyglądu i osobowości. Obejmuje ona analizę i podpowiedzi dotyczące różnych elementów aparycji. Dzięki pracy ze mną poznasz atuty swojej sylwetki warte podkreślenia i dowiesz się, jak sprytnie tuszować ewentualne mankamenty, nie zakrywając przy tym swojej figury. Pomogę Ci wybrać odpowiednią fryzurę – pasującą do kształtu twarzy, odpowiadającą specyfice Twojej pracy oraz łatwą w stylizowaniu, a więc – łatwą do ułożenia na co dzień. Zadbam też o koloryzację, dzięki której Twoja twarz nabierze wyrazu i charakteru.

W przypadku pań pomogę z doborem makijażu. Udzielę także rad w zakresie wykonywania make-upu oraz pielęgnacji skóry – wiem bowiem, że dobry wygląd jest zasługą nie tylko odpowiednio dobranych ubrań i kosmetyków, ale przede wszystkim wynika z umiejętności dbania o siebie. Panowie korzystający z moich usług mogą liczyć na rady w zakresie stylizacji zarostu, będącego istotnym elementem przemyślanego, spójnego wizerunku.

Wszystko to zrobię w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. Pomogę Ci wydobyć własny, indywidualny styl oraz przygotować wizerunek tak, aby wspierał Twoje cele zawodowe i osobiste. Korzystając z moich usług, zyskasz gwarancję, że nie będziesz przebrany/a – moje stylizacje są nie tylko efektowne, ale także wygodne i dostosowane do indywidualnej wrażliwości i gustu.

Do kogo skierowana jest usługa metamorfozy wizerunku w Warszawie?

Usługa metamorfozy wizerunku skierowana jest do osób, które:

 • chcą odmienić swój wygląd w związku ze zmianą sytuacji życiowej, objęciem nowego stanowiska;

 • pragną pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem lub blokad w nawiązywaniu nowych znajomości czy podejmowaniu zdecydowanych kroków w zakresie rozwoju pracy zawodowej;

 • marzą o zbudowaniu wizerunku odpowiadającego zarówno zajmowanemu stanowisku, jak i indywidualnemu ,,stylowi bycia”;

 • pragną stać się atrakcyjniejsze dla płci przeciwnej;

 • potrzebują zmian i chcą rozpocząć swoją metamorfozę od poprawy wyglądu.

Marzysz o zmianie wizerunku?
Umów się na spotkanie ze stylistą

Metamorfoza wizerunku ze stylistą w Warszawie krok po kroku

Zastanawiasz się, jak przebiega całościowa metamorfoza wizerunku z udziałem osobistego stylisty? Pomagam moim Klientom, budując z nimi relację – najpierw staram się poznać indywidualne potrzeby i oczekiwania na wspólnym spotkaniu, a potem wraz z Klientem lub Klientką w ramach konsultacji planujemy dalsze działania, wpisujące się w ideę zmiany wizerunku.

W pierwszej kolejności przeprowadzę analizy: sylwetki oraz kolorystyczną. Pierwsza z nich pozwoli na dobór ubrań pasujących do typu figury. Podpowiem Ci, jak unikać niekorzystnych krojów i fasonów, a także jak za pomocą stroju podkreślać swoje naturalne piękno. Analiza kolorystyczna umożliwia natomiast dobór palety barw pasującej do odcienia karnacji, koloru oczu oraz włosów. Dzięki takim działaniom zyskasz wiedzę na temat typu urody, zasad doboru ubrań pod względem kolorystycznym. Unikniesz też sytuacji, w których ktoś zwróci uwagę na nietwarzowy, zbyt blady lub krzykliwy kolor koszuli bądź garsonki.

Zajmiemy się Twoimi włosami u fryzjera. Wybierzemy się do sprawdzonego salonu, w którym będziemy mogli liczyć na naprawdę profesjonalną usługę – opartą o indywidualne doradztwo, precyzyjne strzyżenie czy koloryzację oraz dobór środków w pełni bezpiecznych dla Twoich włosów, o właściwościach pielęgnacyjnych. Zadbamy również o manicure i make-up, dzięki którym Twoje dłonie będą wyglądały na zadbane, a twarz na wypoczętą oraz rozświetloną.

Aby dobrać ubrania pasujące do Twoich preferencji i urody wybiorę się z Tobą na zakupy i zostanę na kilka godzin Twoim personal shopper. Dzięki temu stworzymy wspólnie stylizację, która jeszcze bardziej podkreśli efekt całościowej zmiany wizerunku. Charakter stroju dobierzemy według Twoich potrzeb i preferencji – w zależności od oczekiwań pomogę Ci stworzyć stylizację biznesową, okolicznościową lub też casualową.

  Metamorfoza, zmiana wizerunku ze stylistą z Warszawy

  Jako osobisty stylista świadczę swoje usługi głównie na terenie Warszawy i okolic. Pozostaję do dyspozycji osób mieszkających zarówno w centrum stolicy, jak i na jej obrzeżach oraz w pobliskich miejscowościach, takich jak Łomianki i Konstancin-Jeziorna. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z usługi metamorfozy wizerunku lub w jakikolwiek inny sposób poprawić swój wygląd z pomocą osobistego stylisty.

  Kontakt

  506 844 598

  info@stylistalewicki.com

  stylistalewicki