Zainteresowany? Skontaktuj się z osobistym stylistą!

Zachęcam do kontaktu wszystkie osoby, które rozważają skorzystanie z usług osobistego stylisty. Postaram się odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie na wszystkie nurtujące pytania – dotyczące zarówno samych usług, jak i tego, w jaki sposób pomagam tworzyć stylizacje i odnajdywać własny styl.

Umów się na wstępną rozmowę ze stylistą w Warszawie

Chciałbyś skorzystać z porady osobistego stylisty w Warszawie, ale nie wiesz, która z usług będzie najlepsza dla Ciebie lub po prostu masz pytania dotyczące moich działań? Chętnie porozmawiam z Tobą i przedstawię Ci wstępny plan na dalszą współpracę. Kontaktując się ze mną, możesz liczyć na dużą dawkę życzliwości i zrozumienia – priorytetowo traktuję oczekiwania Klientów, a w ramach usług pomagam wydobyć własny styl. Staram się działać w atmosferze sprzyjającej otwartości i wzajemnemu zaufaniu – jako profesjonalista doradzam rzetelnie, zgodnie z nabytą wiedzą teoretyczną i praktyczną, swoje rady filtruję jednak przez osobiste uwarunkowania i indywidualną wrażliwość.

Skorzystaj z moich usług lub… zamów je dla kogoś bliskiego!

Znalazłeś wśród moich usług tę idealną dla Ciebie? Jesteś zdecydowany na przegląd szafy, metamorfozę wizerunku lub chciałbyś wybrać się na zakupy ze stylistą, który stworzy dla Ciebie gotowe stylizacje biznesowe lub okolicznościowe? Śmiało pisz lub dzwoń! Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin i w razie potrzeby zmodyfikujemy moją usługę tak, aby w pełni odpowiedziała na Twoje oczekiwania. Wspólnie wypracujemy najdogodniejsze dla Ciebie rozwiązanie i… najlepsze stylizacje!

Możesz także podarować pomoc osobistego stylisty komuś bliskiemu, kto marzy o poprawie wyglądu lub lekcji stylu. Skontaktuj się ze mną, aby zamówić stylowy voucher prezentowy i sprawić radość komuś, kto jest dla Ciebie ważny.

    Kontakt

    506 844 598

    info@stylistalewicki.com

    stylistalewicki