Konsultacja stylistyczna – Warszawa

Tajemnica perfekcyjnego wyglądu tkwi z jednej strony w świadomości zalet i niedoskonałości swojego wyglądu, a z drugiej – w umiejętnym podkreślaniu atutów i maskowaniu niedoskonałości poprzez dobór odpowiedniego stroju i dodatków. Z tego też powodu oferuję Ci konsultacje stylisty, podczas których otrzymasz ode mnie cenne sugestie oraz porady dotyczącego tego, jak pięknie wyglądać każdego dnia. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami na temat stylizacji zarówno tych codziennych, biznesowych, jak i okolicznościowych, które będą dopasowane również pod kątem Twojego charakteru, osobowości oraz stylu życia.

Konsultacja ze stylistą w Warszawie – co obejmuje?

Konsultacja stylistyczna ma formę rozmowy ze stylistą, podczas której dowiesz się, jakie kroje i fasony ubrań wybierać oraz w jakich kolorach wyglądasz najlepiej.

Na konsultacje ze stylistą składają się następujące elementy:

Analiza sylwetki, czyli poznaj swoją figurę

Analiza sylwetki obejmuje rozpoznawanie typów sylwetki (klepsydra, gruszka, jabłko, odwrócony trójkąt, prostokąt). Podczas takiego spotkania podpowiem Ci, jak dobierać fasony i kroje odzieży do typu figury oraz wskażę Ci mocne i słabe strony Twojej sylwetki. Dzięki naszym spotkaniom dowiesz się, jak odpowiednio budować proporcje sylwetki ubraniem oraz jak wyeksponować atuty, a ukryć niedoskonałości. Pokażę Ci również najbardziej pasujące do Twojej figury modele ubrań.

Analiza kolorystyczna

Na indywidualną analizę kolorystyczną składa się dobór palety barw do typu urody (wiosna, lato, jesień, zima). Podczas porad stylistycznych przedstawię podstawowe zasady łączenia kolorów. W końcu dobrze dobrany kolor może zdziałać cuda. Na podstawie analizy kolorystycznej podpowiem Ci, jakie kolory podkreślają Twoją urodę, a jakich powinnaś/powinieneś unikać.

Analiza fryzury

Obejmuje ona dobór odpowiedniej fryzury do kształtu twarzy. Podczas analizy fryzury dowiesz się, jaki kolor włosów wydobędzie i podkreśli piękno Twojej tęczówki oraz sprawi, że twarz nabierze odpowiedniego blasku, a przez to będzie wyglądać na młodszą.

Lekcja makijażu

W trakcie lekcji makijażu dowiesz się, jak za pomocą kolorowych kosmetyków podkreślić piękno swojej twarzy. Nauczysz się, jak w szybki i bezbłędny sposób wykonywać makijaż na każdą okazję. Zaprezentuję sztuczki, które pozwolą Ci skutecznie ukryć niedoskonałości oraz pokażę Ci sposoby na skuteczne odmłodzenie się makijażem.

,,Moda przemija, styl pozostaje” – Coco Chanel

Konsultacje stylisty na terenie Warszawy – dla kogo?

Konsultacje stylistyczne kieruję do wszystkich tych osób, które chciałyby przejść metamorfozę wizerunku, ale jeszcze do końca nie wiedzą, w czym dobrze wyglądają i cały czas szukają swojego indywidualnego stylu. Moimi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Ponadto oferuję specjalne konsultacje stylisty dla młodych mam, stylizacje XXL dla kobiet puszystych oraz porady stylisty w zakresie stylizacji ślubnej Młodej Pary. Dla wszystkich tych osób, które z jakichś powodów nie mogą bezpośrednio korzystać z moich porad, idealnym rozwiązaniem będzie usługa stylisty online, która opiera się na analizie nadesłanych zdjęć i jest całkowicie anonimowa.

Kluczem do sukcesu podczas spotkania ze mną jest motywacja do zmiany swojego wizerunku oraz pozytywne nastawienie, o które zadbam podczas spotkania.

Wyraź siebie poprzez odpowiedni strój i dodatki
Umów się na konsultację stylistyczną w Warszawie

Porady stylistyczne w Warszawie – co dzięki nim zyskasz?

Konsultacja stylistyczna, którą Ci proponuję, może przynieść szereg korzyści, m.in.:

 

  • zdobędziesz wiedzę na temat swojej sylwetki, poznasz jej typ;
  • będziesz wiedzieć, jakie fasony ubrań wybierać;
  • dowiesz się, jak umiejętnie wyeksponować atuty i ukrywać mankamenty sylwetki;
  • poznasz swój typ kolorystyczny;
  • zdobędziesz wiedzę na temat umiejętnego łączenia kolorów i dodatków;
  • otrzymasz porady dotyczące doboru odpowiedniej fryzury i koloru włosów;
  • uzyskasz wskazówki dotyczące wykonywania makijażu;
  • poznasz zalety podkreślania swojej urody makijażem.

Konsultacja stylistyczna w Warszawie – dlaczego warto skorzystać z niej właśnie u mnie?

Jako Twój indywidualny stylista pomogę Ci znaleźć Twój styl. Dzięki mnie Twoja garderoba stanie się dla Ciebie przyjaźniejsza. Podpowiem Ci, jakie ubrania i dodatki kupować, by były zgodne z Twoją odpowością, podkreślały atuty Twojej figury, szły w parze z rodzajem pracy i trybem życia, jaki prowadzisz. Zwracam uwagę nie tylko na ubrania, ale również na odpowiednią fryzurę czy makijaż, dzięki czemu gwarantuję kompleksową poradę stylistyczną. Jestem otwarty na uwagi od Ciebie oraz chętnie poznam Twoje oczekiwania co do zmiany wizerunku. Dla mnie najważniejsze jest to, abyś to Ty czuł/a się najlepiej jak możesz, a przy tym był/a ubrany/a modnie i z klasą.

Usługę ,,konsultacja stylistyczna” możesz zakupić również jako prezent dla bliskiej osoby w postaci stylowego vouchera prezentowego.

Gdzie oferuję konsultację stylistyczną?

Konsultacje stylisty kieruję przede wszystkim do mieszkańców Warszawy, ale i okolic, zwłaszcza mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz Łomianek.

Kontakt

506 844 598

info@stylistalewicki.com

stylistalewicki