FAQ – pytania i odpowiedzi od osobistego stylisty z Warszawy

Poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Czy podczas wspólnych zakupów muszę kupować wszystko, co zasugeruje mi stylista?

Podczas zakupów podpowiem, w czym dobrze wyglądasz i w co warto zainwestować, ale ostatecznie to Ty podejmujesz decyzję, co zakupisz, a czego nie. Nie musisz kupować czegoś, co Ci się po prostu nie podoba.

2. Czy zakup nowych ubrań jest w cenie usługi personal shopper?

Nie. Cena usługi personal shopper obejmuje wspólne zakupy i doradztwo w zakresie wizerunku oraz pomoc w dobieraniu stylizacji do konkretnych okazji na podstawie analizy sylwetki i analizy kolorystycznej. Budżet przeznaczony na zakupy ustala sobie Klient.

3. W jakich sklepach najczęściej robi się zakupy ze stylistą?

Na podstawie badania potrzeb, analizy sylwetki i możliwości finansowych wysuwam swoje propozycje sklepów, które warto odwiedzić. Chętnie dowiem się też od Ciebie, w jakich sklepach najczęściej robisz zakupy i stworzę listę ubrań, które warto tam zakupić.

4. Ile kosztują zakupy ze stylistą?

Cena uzależniona jest od rodzaju usługi i czasu jej trwania. Więcej szczegółów na temat cen poszczególnych usług znajdziesz w cenniku.

5. Czy jest możliwość skorzystania z usług stylisty w innym mieście niż Warszawa?

Swoje usługi świadczę osobiście na terenie Warszawy i okolic, m.in.: Łomianek i Konstancina-Jeziorny – na tym obszarze dojeżdżam do Klienta. Osobom spoza Warszawy oferuję porady stylisty online. Jest to idealna opcja dla osób, które nie mają czasu lub możliwości spotkać się ze mną osobiście.

6. Czy z usług osobistego stylisty mogą skorzystać również mężczyźni?

Oczywiście. Swoje usługi kieruję zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą popracować nad swoim wizerunkiem. Bardzo często współpracuję z osobami, dla których wygląd jest niejako narzędziem ich pracy.

7. Czym jest voucher upominkowy?

Voucher prezentowy na usługi stylisty to nietypowy pomysł na prezent. Możesz nim obdarować bliską osobę z okazji urodzin, imienin czy innych świąt okolicznościowych. Imienne vouchery przesyłam drogą elektroniczną na podany adres mailowy.

8. Czy mogę wziąć na wspólne zakupy przyjaciółkę, siostrę albo mamę?

Dodatkowa osoba zawsze rozprasza, zazwyczaj też ma swoje wizje, które nie zawsze są trafione, dlatego na zakupy ze stylistą najlepiej udać się bez dodatkowych osób.

9. Co, oprócz nowy ubrań, zyskam decydując się na zakupy ze stylistą?

Dzięki zakupom ze stylistą nie tracisz czasu na poszukiwanie ubrań, które w rezultacie leżą nieużywane w szafie. Nie tracisz również pieniędzy, wybierając nietrafione rzeczy. Jednak to nie jedyne korzyści wynikające ze wspólnych zakupów. Dodatkowo zyskasz wiedzę na temat swojej sylwetki, dowiesz się, co możesz zrobić, aby podkreślić swoje atuty i zatuszować mankamenty. To pozwoli Ci w przyszłości robić bardziej świadome zakupy.

10. Czy należy się jakoś specjalnie przygotować do przeglądu szafy ze stylistą?

Przede wszystkim musisz mi pokazać wszystkie swoje ubrania, buty i dodatki, a ja wskażę Ci te, które są dla Ciebie odpowiednie oraz te, których powinnaś/eś unikać. Podczas przeglądu szafy dobrze jest mieć dostęp do dużego lustra – wówczas łatwiej jest wskazać ubrania, które pasują do Twojej figury i wyjaśnić dlaczego.

11. Co należy przygotować, aby móc skorzystać z usługi stylisty online?

Przygotuj kilka zdjęć przedstawiających twarz i sylwetkę oraz znajdź chwilę czasu na wypełnienie formularza. Usługa stylisty przez internet to doskonała alternatywa dla osób zabieganych, ponieważ nie wymaga ona zaangażowania wiele czasu.

12. Jeżeli decyduję się na przegląd szafy, to czy konsultacja stylistyczna jest dodatkowo płatna?

Konsultacja stylistyczna, na którą składa się m.in. analiza sylwetki i analiza kolorystyczna, jest nieodłącznym elementem przeglądu szafy, jak i zakupów ze stylistą. Tylko na tej podstawie można dokonać precyzyjnej analizy ubrań i fasonów, w których będziesz wyglądać najkorzystniej.

13. Dlaczego tak ważny jest biznesowy dress code?

Biznesowy dress code jest ważnym elementem wpływającym na odbiór naszej osoby przez innych. Często to, jak się prezentujemy, przekłada się na nasze sukcesy zawodowe. Niezależnie od tego, czy pracujesz w środowisku, w którym panują ścisłe reguły odnośnie dress codu, czy jesteś kierownikiem i często odbywasz spotkania z klientami, pomoc stylisty w kreowaniu wizerunku biznesowego może okazać się niezastąpiona.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące pytanie? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszam do kontaktu z Twoim osobistym stylistą z Warszawy.

Kontakt

506 844 598

info@stylistalewicki.com

stylistalewicki