Cennik usług osobistego stylisty – Warszawa

Zaciekawiła Cię jedna z moich usług? A może jesteś zainteresowany zakupem vouchera podarunkowego? Bez względu na to, z jakiej formy pomocy osobistego stylisty chcesz skorzystać, jestem do Twojej dyspozycji. Poniżej znajdziesz mój orientacyjny cennik – pamiętaj jednak, że ostateczny koszt moich usług jest kwestią ustaleń między Klientem a mną.

Cennik osobistego stylisty w Warszawie dla Klientów prywatnych i firm

Świadczę usługi zarówno w przypadku Klientów prywatnych, jak i firm. Mogę być osobistym stylistą do wynajęcia, który zrobi z Tobą zakupy i przy dobrej kawie opowie o zasadach doboru dodatków do stylizacji i kompletowaniu stroju. Mogę też stać się jednym z pracowników planu zdjęciowego czy filmowego, dbającym o wygląd modeli i aktorów. Zakres moich usług jest szeroki (i elastyczny – dostosuję poszczególne działania do Twoich potrzeb), a ostateczne koszty zawsze zostają ustalone indywidualnie (tak, abyś zapłacił dokładnie za to, czego wymagasz ode mnie jako profesjonalnego stylisty).

Od czego zależy cena moich usług w zakresie doradztwa wizerunkowego i modowego?

Ostateczny koszt każdej z moich usług uzależniony jest od kilku czynników. Przede wszystkim duże znaczenie ma to, o co dokładnie mnie poprosisz (stylizacje online będą tańsze niż kompleksowa metamorfoza). Duże znaczenie ma też miejsce, w którym się spotkamy (równie chętnie pojadę z Tobą zarówno do Paryża czy Mediolanu, jak i do centrum Warszawy). Istotnym czynnikiem wpływającym na cenę jest też zakres usługi (ilość i rodzaj przygotowanych przeze stylizacji, ilość czasu poświęconego Ci na zakupach) oraz to, czy życzysz sobie skorzystać z jednej, kilku usług czy też zmodyfikować moje standardowe działania.

We współpracy z Klientami stawiam przede wszystkim na szczerość, otwartość i obopólne zadowolenie, dlatego w większości przypadków koszt usługi ustalam indywidualnie w oparciu o wytyczne Klienta.

    Kontakt

    506 844 598

    info@stylistalewicki.com

    stylistalewicki